Kurumsal

Başkanın Mesajı

Temel amacı insan sağlığına değer katmak olan Kut Ecza Deposu, KKTC Sağlık Bakanlığına kayıtlı, çalışmaları yine sağlık bakanlığı tarafından düzenlenen ve denetlenen uluslararası bağımsız bir ecza deposudur. Kut 12 yılı aşkın sektör tecrübesiyle, faaliyetlerine her geçen gün büyüyen bir iş hacmiyle devam eden, ürün çeşitliliği, hizmet kalitesi ve güçlü finansal alt yapısı ve sunduğu rekabetçi fiyatlar sayesinde, yerel pazarda artan talepleri karşılayabilen güçlü bir firmadır.

Merkezi Lefkoşa’da bulunan Kut Ecza Deposu 7.000’e yakın reçeteli ilaçları, aşıları, OTC ürünleri ve sağlık alanındaki diğer ürünleri, küçük hacimden çok büyük hacimlere kadar yerel arenadaki kamu ve özel hastanelere, yardım kuruluşlarına, devlet kurumlarına, ve diğer özel kuruluşlara kaliteli ve hızlı hizmet anlayışıyla sunmaktadır.

Büyük bir titizlikle seçilmiş, genç ve dinamik yapısıyla Kut Ecza Deposu personeli, evrensel değerlere saygılı kendisini sürekli geliştiren, yeniliklere açık, sorumluluk bilincinde olan ve müşteri memnuniyeti odaklı profesyonel kişilerden oluşmaktadır.

Misyon & Vizyon & HİZMETLERİMİZ

Eczacılık hizmetlerinde müşterilerimizin beklentilerini ''aşarak'' karşılamayı hedefleyen, sürekli ''geliştirecek'' projeler yaratan, ülke çapında güvenilir ve saygın bir kurum olmaktır. Sürekli yenilenen eczacılık piyasasında tüm gelişmeleri anında takip ederek halk sağlığını önemseyen, yaptığı işin öneminin bilincinde bir kurum olmaya devam etmektir.


İlaç, bitkisel ilaç, tıbbi malzeme ve ıtriyat ürünleri pazarında varlığımızı genişletmek, müşterilerimiz, çalışanlarımız ve ortaklarımız için tercih edilen firma olmaya devam etmek, yatırımlarımızı akıllıca kullanarak, ürün ve servislerimizin kalitesi ve güvenilirliğinden ödün vermeden devam eden müşteri memnuniyetini sağlamaktır.


Özel Sağlık Sektöründe, bir hizmet kuruluşu olduğumuzun bilincinde olarak:

  • Özel sektör bilincine sahip
  • Yüksek motivasyonlu
  • Yaratıcılığını artırmayı ve sürekli başarılı olmayı hedefleyen
  • İşinde disiplinli, planlı ve titiz
  • Yetki kullanan ve sorumluluk alan
  • Dünyadaki ve dolayısıyla sektördeki gelişmeleri sürekli olarak takip eden
  • İşini ve kendisini sürekli geliştiren
  • İnsan kaynağını geliştirebilmek için uygun çalışma şartlarını ve fırsatları yaratmaktır.